Mając na uwadze dobro klienta staramy się do każdego zamówienia dobrać możliwie jak najtańszy koszt dostawy. Wysyłka towaru wyceniana jest na podstawie złożonego zamówienia/zapytania

Koszty dostawy towaru przy zamówieniach pustaków szklanych w ilosciach paletowych pokrywa sprzedawca. Koszty transportu poniżej tej ilości podlegają odrębnym ustaleniom.

Dostawa towaru realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich. Szczegółowe zasady dostawy towarów do domu Klienta określają regulaminy firm realizujących dostawę.

Koszty wysyłki systemów montażowych oraz pozostałych elementów montażowych ustalamy indywidualnie ze względu na masę i gabaryt produktów.

Istnieje możliwość zakupu wyłącznie elementów montażowych lub wyłącznie pustaków szklanych oraz zakupu kompleksowego.

Do każdego zamówienia dołączamy Fakture zakupu lub paragon fiskalny.

Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmy kurierskie realizujące dostawę.

Każda firma kurierska ma 48H na dostarczenie towaru.

Klient w momencie odbioru przesyłki zobowiązany jest w obecności kuriera do sprawdzenia przesyłki (czy towar jest nieuszkodzony i czy jest oryginalnie zapakowany).

W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia towaru czy przesyłki klient musi spisać protokół szkody w obecności kuriera, w przypadku braku protokołu szkody nie uzwgledniamy reklamacj